roda

Kiedy można się zapisać?

Na treningi Capoeira można zapisać się w dowolnym momencie. Centrum Sportowe Capoeira ogłasza zapisy do sekcji dla początkujących, które trwają zazwyczaj od września do listopada i od stycznia do marca, lecz nie oznacza to, że po tym terminie nie można się zapisać. Każde zajęcia są podzielone na początkujących i zaawansowanych oraz na grupy wiekowe. Dzięki takiemu układowi nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś dla siebie.

Kto może ćwiczyć?

Cwiczyć może właściwie każdy – bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną. Zajęcia Capoeira dla początkujących mają przede wszystkim przygotować Twój organizm do wysiłku fizycznego. Mają lekko rozruszać stawy i mięśnie oraz je wzmocnić. Przyjmujemy dzieci od 4 roku życia. Faktycznie młodszy organizm szybciej przyswaja niektóre elementy (zwłaszcza gimnastyczno-akrobatyczne) wymagające gibkości, ale z drugiej strony często ma problemy z elementami wymagającymi skupienia i koncentracji (z którymi zazwyczaj lepiej radzą sobie osoby starsze). Ponadto Capoeira, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie składa się tylko i wyłącznie z elementów akrobatycznych. Zajęcia dla najmłodszych dzieci trwają 45 min, starszych – 60, a młodzieży i dorosłych – 80. 

3 kroki do sukcesu!

DSC_0700

Krok 1: Wybór grupy

Sprawdź na naszym harmonogramie, które zajęcia odpowiadają Twojej grupie wiekowej, i upewnij się, że do tej grupy są jeszcze zapisy.

Krok 2: Bezpłatny trening

Wiesz już gdzie przyjść i kiedy. Spakuj luźny strój treningowy: spodnie dresowe, koszulkę (buty nie będą potrzebne, ćwiczymy na boso) i przyjdź na wybraną grupę. Na recepcji powiedź, że jesteś pierwszy raz i chciałeś/aś skorzystać z bezpłatnych zajęć próbnych. Obsługa Centrum Sportowego Capoeira poinstruuje Cie na miejscu.

Krok 3: Rejestracja

Jesteś zadowolny/a z zajęć? Świetnie! Odbierz w recepcji formularz zgłoszeniowy do Klubu, wypełnij go, aby następnie otrzymać naszą kartę członkowską. Obsługa poinformuje Cię szczegółowo o opłatach i warunkach korzystania z zajęć.

Witamy w Klubie!

zapisy